Facebook PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
25 stycznia 2023

IBUK Libra - zmiany od 26.01.2023

IBUK Libra - zmiany od 26.01.2023
TRACĄ WAŻNOŚĆ dotychczasowe kody PIN, nowa lista publikacji, NOWOŚĆ: Pakiet Wykładowcy

 

Od 26 stycznia rozpoczynamy nową umowę z czytelnią IBUK Libra. 

Zmianie ulega lista tytułów w Ibuku Librze, wymieniliśmy niektóre mniej poczytne tytuły. Razem z drugą umową kontynuowaną do listopada 2023 r. mamy obecnie wykupionych ponad 460 publikacji a kolejne 2 212  otrzymujemy darmowo od PWN.

Wejście do dostępnych książek (z sieci uczelni) na stronie http://libra.ibuk.pl - bez logowania (również przez serwer proxy)

Dostęp do publikacji na  http://libra.ibuk.pl  spoza sieci uczelnianej  wymaga logowania. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece.

Uwaga: dotychczas wydane kody PIN tracą ważność. Czytelnicy biblioteki mogą odebrać kod PIN osobiście w bibliotece lub po wysłaniu prośby na adres wypozyczalnia@ansleszno.pl . PIN wysyłany mailem wyłącznie na adres zapisany na koncie czytelnika.

W ramach  IBUKA Libry PWN uruchomił specjalny Pakiet Wykładowcy. Dzięki niemu nauczyciele akademiccy mogą korzystać z poszerzonych zasobów e-czytelni. W pierwszych 30 dniach jest to dostęp do wszystkich publikacji PWN i PZWL, a po tym czasie co miesiąc użytkownicy otrzymują zestaw nowości PWN i PZWL do czytania na kolejne 30 dni. Więcej informacji w załączonej ulotce.

Zachęcamy do korzystania z IBUKa Libry!

 

Pliki do pobrania