Facebook PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
30 marca 2023

IBUK Libra - dlaczego warto?

IBUK Libra - dlaczego warto?
Ambasadorką IBUKA Libry została dr Justyna Berniak-Woźny, adiunkt w Katedrze Zarządzania rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Nagrała przekaz dla studentów i wykładowców, dzieląc się swoimi doświadczeniami, mówi o korzyściach z użytkowania IBUKA Libry.

 

J. Berniak-Woźny jest doktorem nauk społecznych Leeds Metropolitan University, ma dyplom MBA Oxford Brookes University. Specjalizuje się w problematyce społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)/zrównoważonego rozwoju, kapitału społecznego oraz zarządzania procesowego. Autorka wielu krajowych i zagranicznych publikacji naukowych oraz materiałów dydaktycznych i szkoleniowych w tych obszarach. Jest również współautorką książki „Kształtowanie kapitału społecznego organizacji” PWN, 2019

Przypominamy, że w IBUKu Librze mamy obecnie ponad 2800 publikacji dostępnych bezpłatnie dla naszych czytelników!

Z sieci ANS wejście do dostępnych książek na stronie http://libra.ibuk.pl nie wymaga logowania (również przez serwer proxy)

Dostęp spoza sieci uczelnianej  jest mozliwy po zalogowaniu. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmików (1 min.) i korzystania z IBUKA Libry!

 

Link do filmu dla studentów: https://www.youtube.com/watch?v=2oFvqgsQMkA

Link do filmu dla Wykładowców: https://www.youtube.com/watch?v=_o3W-yTRkLA&t=1s